Get Adobe Flash player

O nas

Biuro Rachunkowe Relativo Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi z zakresu księgowości oraz obsługi kadrowo – płacowej przedsiębiorstw. Obsługujemy podmioty o różnorodnym profilu prowadzonej działalności gospodarczej oraz formie prawnej. Naszą działalność prowadzimy w oparciu o Licencję Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 4305/2003. Wszelkie działania podejmowane przez nasze biuro, objęte są ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług.

 

Nasz zespół stawia sobie za cel profesjonalną, rzetelną i kompleksową obsługę księgowo – podatkową. Pragniemy zapewnić naszym Klientom stałe i fachowe usługi w zakresie prowadzenia księgowości oraz doradztwa w prowadzeniu firmy. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, a nasza współpraca oparta jest przede wszystkim na wzajemnym zaufaniu. Udzielając nam pełnomocnictwa Klient uwalnia się od konieczności odwiedzania Urzędu Skarbowego, ZUS oraz innych urzędów. Dojeżdżamy również do Klientów, celem odbioru dokumentów.

 

Do tej pory zaufało nam kilkadziesiąt firm. Gwarantujemy zachowanie całkowitej poufności w zakresie wszelkich informacji dotyczących naszych Klientów, zarówno w okresie trwania umowy o świadczenie usług księgowych, jak i po zakończeniu współpracy. Nasze usługi wykonujemy w sposób rzetelny, profesjonalny i terminowy. Wysoką jakość usług zapewnia profesjonalnie dobrana kadra pracownicza, która stale podnosi swoje kwalifikacje w zakresie prawa podatkowego, rachunkowości, prawa pracy jak i ubezpieczeń społecznych, poprzez ustawiczne szkolenia w tych dziedzinach.

 

Jeżeli poszukują Państwo księgowych, którym można zaufać i powierzyć prowadzenie swojej księgowości zapraszamy do naszego biura rachunkowego w Krakowie. Gwarantujemy wysoką jakość usług i miłą atmosferę.

 

 


Posiadamy Certyfikat Rzetelnego Biura RachunkowegoNasze inne certyfikaty